Drag Race UK hayranları kaotik sezon 4 açıcı tarafından tıkandı

RuPaul’s Drag Race UK sezon dört. (BBC/RuPaul’un Drag Yarışı)

bu RuPaul’un Drag Yarışı İngiltere Kraliçeler görünümleri, dramayı ve… Bay Blobbies?

22 Eylül Perşembe günkü bölümde kraliçeler, bir Spice Girls fotoğraf çekiminin yanı sıra BBC şovundan ilham alan ve “Ru Are You” podyumunda ilk izlenimleriyle jüriyi şaşırtmak için karşı karşıya kaldılar.

Bölüm bununla kapatıldı en Bayan Joanna Lumley, Bay Blobby’ler ve kraliçelerin nihai stillerini sergileyen yüzleri aşağı dönük bazı ikonik ilk girişleri gördüğümüze göre değerlendiriyor.

Yargıçlar bile bu yılın kraliçelerinin astronomik olarak yüksek kalibreli olduğunu kabul ettikten sonra, son ikisi Dakota Schiffer ve Just May’e geldi.

İkisi hayatları boyunca Mabel’in “Let Them Know” şarkısına dudak büktüler ama sonunda o savrulup giderken Birleşik Krallık’ın bir numaralı Geri Halliwell drag taklitçisi için değildi.

Just May’in dediği gibi çok fazla gözyaşı dökülmemesine rağmen: “Ayrılan ilk kraliçe olmak ikonik bir duygu İngiltere’de Drag Yarışı Seri 4 çünkü Geri Halliwell gibi erken bir çıkış yaptım.”

Bu arada, Black Peppa’nın gelen, gören ve katleden bölümün göze çarpan kraliçesi hayranların ağzını kesinlikle tıkadı.

Black Peppa, yüzünü ortaya çıkarmak için yüzündeki bir maskeyi çıkardığı destansı görünümüyle hayrete düşürmekle kalmadı… aynı zamanda hem mini hem de maksi mücadeleyi kazandı.

Bay Blobby ve Quality Street çikolata görünümüyle podyumu fetheden hakimler, onun hakimiyeti karşısında şaşkına döndüler.

Ve komik bir olayda RuPaul, İngiliz kültürel ikonu Bay Blobby hakkında bilgi edinmek zorunda kaldı ve şöyle dedi: “Bu gece Bay Blobby’yi ilk kez duydum ve muhteşemdi.”

Black Peppa’nın sadece ilk bölümdeki galibiyet serisiyle, hayranlar kraliçeyi hak ettiği gibi ayakta tutuyor ve onu övgü yağmuruna tutuyor.

“Siyah Peppa, ilk Mini Mücadeleyi kazandı VE Maxi Mücadeleyi kazandım, BUNU DOĞRU OLDUĞUNU BİLİYOR” bir hayran yazdı.

Başka bir izleyici eklenirken: “Açıkçası hayatımın baharata ihtiyacı vardı çünkü BLACK PEPPA’ya doyamıyorum.”

“Black Peppa o maskeyi çıkardığında ağzım tıkandı ve her anı için buradayım!” başka biri yazdı.

Ancak, hayranlarını bu sezonun kadrosuna takıntılı olarak etkileyen sadece Black Peppa değildi.

“Bu kraliçeler, BAKIŞLARA, KIYAFETLERE, PERUKLARA öğürdükten sonra sürekli öğürmeme izin vermiyorlar,” bir izleyici tweet attı.

#DragRaceUK’deki her bir kraliçeye gülümsedim, ne harika bir kadro, hepsi inanılmaz derecede sevimli” bir tane daha eklendi.

Related Posts

Hailey Bieber'ın Brownie Sırlı Dudak Trendi Tahsis Ediliyor

Hailey Bieber’ın Brownie Sırlı Dudak Trendi Tahsis Ediliyor

Hailey Bieber, 90’lı yıllardan bu yana Latinler ve Siyah ve kahverengi kadınlar tarafından tercih edilen bir makyaj tekniğini benimsediği için “kek camlı dudaklar” hakkında yaptığı bir TikTok…

Işıklar söndü, ısıtıcılar kapandı: Avrupalılar, Rusya doğalgazı kapattıktan sonra kış enerji krizine hazırlanıyor

Işıklar söndü, ısıtıcılar kapandı: Avrupalılar, Rusya doğalgazı kapattıktan sonra kış enerji krizine hazırlanıyor

Avrupa bir enerji krizinin sancılarıyla kışa girerken, ofisler daha da soğuyor. Heykeller ve tarihi binalar kararıyor. Fırınlarını ısıtmaya gücü yetmeyen fırıncılar vazgeçmekten bahsediyor, meyve ve sebze yetiştiricileri…

Rus askeri işe alım görevlisi, çağrı üzerine protestolar devam ederken askere alma ofisinde vuruldu

Rus askeri işe alım görevlisi, çağrı üzerine protestolar devam ederken askere alma ofisinde vuruldu

Genç bir adam, Pazartesi günü Sibirya’daki bir askere alma ofisinde bir Rus subayını yakın mesafeden vurdu. Çekimler, askere alma ofislerine yapılan dağınık kundaklama saldırılarının ve Rus şehirlerinde…

Avukat, İtalya'nın ayrı erkek ve kadın oylama hatları için dava açacağını söyledi

Avukat, İtalya’nın ayrı erkek ve kadın oylama hatları için dava açacağını söyledi

İtalya’da bir avukat, ülkenin nadiren kullanılan cinsiyete dayalı oylama sistemi hakkında konuşuyor. İtalya’da dün yapılan ve aşırı sağcı Başbakan Giorgia Meloni’nin seçilmesiyle sonuçlanan seçimlerin ardından avukat ve…

Kyrsten Sinema, Demokratların Senato'da işleri halletmesini zorlaştırmak istiyor

Kyrsten Sinema, Demokratların Senato’da işleri halletmesini zorlaştırmak istiyor

Kyrsten Sinema bir lokantada kırmızı bir bluz içinde. Fotoğraf: Kampanya web sitesi Biseksüel Senatör Kyrsten Sinema (D-AZ) geçtiğimiz günlerde Senato’nun yürütme ve yargı adaylarını onaylamak için 60…

BA.2.75.2 Varyant: 'Centaurus' Aşıları Hakkında Bildiklerimiz

BA.2.75.2 Varyant: ‘Centaurus’ Aşıları Hakkında Bildiklerimiz

SCOVID-19 pandemisi başladığından beri sağlık yetkilileri, virüsü kontrol etmenin önündeki en büyük engelin, virüsün her zamankinden daha bulaşıcı ve tehlikeli biçimlere dönüşme yeteneği olacağı konusunda uyardılar. Alarmları…

bonus veren siteler grandpashabet bahislion imajbet pashagaming reklam ajansı burs özel okul hd film mertcan ermiş livinginatiny.com livinginacontainer.com 1xbet