Carly Rae Jepsen İngiltere ve İrlanda turunu duyurdu: tarihler, satış öncesi, daha fazlası

Carly Rae Jepsen, İngiltere ve İrlanda turunu duyurdu ve biletler yakında satışa çıkacak. (Xavi Torrent/WireImage)

Carly Rae Jepsen, 2023 için İngiltere ve İrlanda turunu manşetlere taşıyacağını duyurdu ve biletler yakında satışa çıkacak.

Şarkıcı, önümüzdeki Şubat ayında gösterilerin bir parçası olarak gösteriler yapacak. Çok Güzel Tur yaklaşan albümünü desteklemek için, En Yalnız Zaman.

Hayranlar, 30 Eylül saat 10.00’dan itibaren Ticketmaster ve See Tickets aracılığıyla biletlerini alabilirler.

Bu makale bağlı kuruluş bağlantıları içerir, PinkNews, bağlantılara tıklayıp ürünleri satın alırsanız gelir elde edebilir.

Tur Dublin, Leeds, Glasgow, Manchetser, Birmingham, Bristol, Brighton’daki mekanlara gidecek ve Londra’daki Alexandra Palace’da sona erecek.

Turne, 21 Ekim’de piyasaya sürülecek olan ve “Western Wind”, “Beach House” ve “Talking to Yourself” single’larını içeren yaklaşan altıncı stüdyo albümünü destekliyor.

ile albüm tartışması Çatlak Dergisişarkıcı 80’lerin pop, 70’lerin folk, funk ve disko gibi türlerden ilham aldığını söylüyor.

“Atlamak için tüm çağların oyun alanına sahiptim ve bu daha çok şarkıların gitmek istediği yöne, kalpten yazmaktı” dedi.

Şarkıcı şunları ekledi: “O flört anlarını televizyonda yaşamak beni heyecanlandırdı. [new] albüm değil, aynı zamanda bir pop şarkısının konusunun ne olmasına izin verildiğinin yelpazesini de genişletiyor.”

Dördüncü LP’sini takip ediyor, Özel“Party for One”, “No Drug Like Me” ve “Julien” gibi şarkılara yer verdi.

Daha sonra serbest bırakıldı Adanmış’ın B Tarafı Orijinal albümden 12 çıkış içeren Mayıs 2020’de. Hayranların favorisinden sonra ikinci B-tarafı çıkışı oldu. Duygu 2016 yılında.

Hayranlar ayrıca ikonik “Run Away with Me”, “Call Me Maybe” ve “Cut to the Feeling” gibi şarkıları turda duymayı bekleyebilirler.

Şarkıcı kısa süre önce ABD ayağını başlattı. Çok Güzel Tur Cleveland’da ve New York, Los Angeles ve Chicago dahil olmak üzere Kuzey Amerika’daki mekanlara gidecek.

İngiltere tur programının tamamını, ön satış bilgilerini ve bilet fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Carly Rae Jepsen biletleri nasıl alınır

30 Eylül saat 10:00’da Ticketmaster ve See Tickets üzerinden genel satışa çıkacaklar.

40 £ artı rezervasyon ücretleri olarak fiyatlandırılırlar.

Bunun öncesinde bir dizi ön satışta bilet alma şansı var.

O2 öncelikli satışı 27 Eylül’de saat 10:00’da gerçekleşir. Bu başlığa erişmek için Priority.o2.co.uk/tickets adresine gidin ve O2 cep telefonu numaranızı kullanarak kaydolun veya giriş yapın. Ardından ön satış biletlerine erişmek için Carly Rae Jepsen sayfasına gidin.

Albümünü ön sipariş veren hayranlar, En Yalnız Zaman 27 Eylül saat 17:00’den önce, 28 Eylül’deki ön satışa erişim için bir kod verilecektir. Albümün ön siparişini vermek için resmi mağazaya gidin. Ardından, 27 Eylül’de saat 18:00’den önce size bir ön satış kodu ve e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Carly Rae Jepsen İngiltere ve İrlanda tur tarihleri

  • 5 Şubat – Dublin, Olympia Tiyatrosu
  • 7 Şubat – Leeds, O2 Academy
  • 8 Şubat – Glasgow, O2 Academy
  • 9 Şubat – Manchester – O2 Apollo
  • 11 Şubat – Birmingham, O2 Enstitüsü
  • 12 Şubat – Bristol, O2 Academy
  • 13 Şubat – Brighton, Dome Konser Salonu
  • 15 Şubat – Londra, Alexandra Palace

Related Posts

Hailey Bieber'ın Brownie Sırlı Dudak Trendi Tahsis Ediliyor

Hailey Bieber’ın Brownie Sırlı Dudak Trendi Tahsis Ediliyor

Hailey Bieber, 90’lı yıllardan bu yana Latinler ve Siyah ve kahverengi kadınlar tarafından tercih edilen bir makyaj tekniğini benimsediği için “kek camlı dudaklar” hakkında yaptığı bir TikTok…

Işıklar söndü, ısıtıcılar kapandı: Avrupalılar, Rusya doğalgazı kapattıktan sonra kış enerji krizine hazırlanıyor

Işıklar söndü, ısıtıcılar kapandı: Avrupalılar, Rusya doğalgazı kapattıktan sonra kış enerji krizine hazırlanıyor

Avrupa bir enerji krizinin sancılarıyla kışa girerken, ofisler daha da soğuyor. Heykeller ve tarihi binalar kararıyor. Fırınlarını ısıtmaya gücü yetmeyen fırıncılar vazgeçmekten bahsediyor, meyve ve sebze yetiştiricileri…

Rus askeri işe alım görevlisi, çağrı üzerine protestolar devam ederken askere alma ofisinde vuruldu

Rus askeri işe alım görevlisi, çağrı üzerine protestolar devam ederken askere alma ofisinde vuruldu

Genç bir adam, Pazartesi günü Sibirya’daki bir askere alma ofisinde bir Rus subayını yakın mesafeden vurdu. Çekimler, askere alma ofislerine yapılan dağınık kundaklama saldırılarının ve Rus şehirlerinde…

Avukat, İtalya'nın ayrı erkek ve kadın oylama hatları için dava açacağını söyledi

Avukat, İtalya’nın ayrı erkek ve kadın oylama hatları için dava açacağını söyledi

İtalya’da bir avukat, ülkenin nadiren kullanılan cinsiyete dayalı oylama sistemi hakkında konuşuyor. İtalya’da dün yapılan ve aşırı sağcı Başbakan Giorgia Meloni’nin seçilmesiyle sonuçlanan seçimlerin ardından avukat ve…

Kyrsten Sinema, Demokratların Senato'da işleri halletmesini zorlaştırmak istiyor

Kyrsten Sinema, Demokratların Senato’da işleri halletmesini zorlaştırmak istiyor

Kyrsten Sinema bir lokantada kırmızı bir bluz içinde. Fotoğraf: Kampanya web sitesi Biseksüel Senatör Kyrsten Sinema (D-AZ) geçtiğimiz günlerde Senato’nun yürütme ve yargı adaylarını onaylamak için 60…

BA.2.75.2 Varyant: 'Centaurus' Aşıları Hakkında Bildiklerimiz

BA.2.75.2 Varyant: ‘Centaurus’ Aşıları Hakkında Bildiklerimiz

SCOVID-19 pandemisi başladığından beri sağlık yetkilileri, virüsü kontrol etmenin önündeki en büyük engelin, virüsün her zamankinden daha bulaşıcı ve tehlikeli biçimlere dönüşme yeteneği olacağı konusunda uyardılar. Alarmları…

bonus veren siteler grandpashabet bahislion imajbet pashagaming reklam ajansı burs özel okul hd film mertcan ermiş livinginatiny.com livinginacontainer.com 1xbet