28 yaşında vefat eden Drag Yarışı yıldızı Cherry Valentine için saygı duruşu

Kiraz Sevgililer Günü. (Instagram/Kiraz Sevgililer Günü)

28 yaşında vefat eden George Ward lakaplı kraliçe Cherry Valentine’i anmak için haraç ödendi.

Aileleri ölümlerini bir bildiriyle duyurdular: “George – Cherry Valentine’in trajik bir şekilde vefat ettiğini size bildirmek en yürek burkucu ve derin üzüntüyle.

“Bu, çoğu insan için derin bir şok olacak ve bunun açıklanmasının kolay bir yolu olmadığını anlıyoruz. Ailesi olarak hala ölümünü işliyoruz ve hayatlarımız asla eskisi gibi olmayacak.

“Onun ne kadar sevildiğini ve kaç hayata ilham verdiğini ve dokunduğunu anlıyoruz. Bu süreçte tek isteğimiz sabrınız ve dualarınız. Seni seviyoruz Georgie.”

Ward, dizinin ikinci sezonunda ortaya çıktı. RuPaul’un Drag Yarışı İngiltere ve BBC belgeselinin önüne geçti Çingene Kraliçesi ve Gururlu.

2015’teki kalifikasyonundan bu yana zihinsel sağlık hemşiresi olarak da çalışan Ward için sürükleme dünyasının ve ötesinden övgüler gönderiliyor.

World of Wonder, arkasındaki şirket Kısa mesafeli araba yarışı söz konusu: “Cherry Valentine olarak da bilinen George Ward’ın vefatını öğrenmek bizi çok üzdü.

“Bir sanatçı, hemşire ve aktivist olarak Cherry, her zaman üyelerimizin sevilen bir üyesi olarak kalacaktır. Kısa mesafeli araba yarışı aile.

“Cherry’nin sevgisi ve karşı konulmaz şekilde bulaşıcı gülüşü pek çok kişinin hayatına dokundu. Ailesine ve arkadaşlarına en derin taziyelerimizi iletiyoruz”

Kanada’nın Drag Yarışı sezon iki yarışmacı Eve 6000 yazdı: “RIP Kiraz Sevgililer Günü. Kesinlikle kalp kırıcı.”

4. sezon RuPaul’un Drag Yarışı İngiltere yarışmacı Jonbers Sarışın tweetlendi: “Her zaman ve sonsuza dek.”

Bir diğer drag sanatçısı Lady Bushra da taziyelerini paylaştı, söyleyerek: “Güç içinde dinlenin ve nirvana Cherry Valentine.

“Bu yaz RVT’de kiki yapacağımızı kim bilebilirdi ki son görüşmemiz olurdu. Sen her zaman en iyi kraliçelerden biriydin ve bu kadar inanılmaz bir kraliçe olduğun için sana teşekkür ederim.”

Amrou Al-Kadhi yazdı: “Cherry Valentine ile ilgili yıkıcı haberlerle sarsıldım. İnanamıyorum. Gerçek bir kraliçe. Nur içinde yat canım.”

Pek çok hayran, Çingene, Roman ve Gezgin topluluğu hakkındaki belgeseliyle NHS’deki pandemi sırasında bir ruh sağlığı hemşiresi olarak yaptığı ve marjinal toplulukların önündeki engelleri yıktığı için Cherry Valentine’e teşekkür etti.

“En muhteşem kraliçe ve karşı konulmaz ruh” bir kişi yazdı, “Pandemi boyunca NHS sevgisini yayan inanılmaz bir ruh sağlığı hemşiresi ve gezgin topluluğunun gururlu bir savunucusu. En iyi gülüşe sahip bir Kuzey Doğu parlak simgesi. ”

Bir diğeri kayıptan duyduğu üzüntüyü dile getirdi, ekleme: “[I] belgeseli oluşturduktan sonra platformunu nasıl kullandığını sevdi Çingene Kraliçesi ve Gururlu seyahat eden topluluğa iliştirilen klişeleri ve damgalamayı yıkmak ve aynı zamanda LGBTQ+ gezginlerinin çok yalnız hissetmemesine yardımcı olmak.”

Related Posts

Hailey Bieber'ın Brownie Sırlı Dudak Trendi Tahsis Ediliyor

Hailey Bieber’ın Brownie Sırlı Dudak Trendi Tahsis Ediliyor

Hailey Bieber, 90’lı yıllardan bu yana Latinler ve Siyah ve kahverengi kadınlar tarafından tercih edilen bir makyaj tekniğini benimsediği için “kek camlı dudaklar” hakkında yaptığı bir TikTok…

Işıklar söndü, ısıtıcılar kapandı: Avrupalılar, Rusya doğalgazı kapattıktan sonra kış enerji krizine hazırlanıyor

Işıklar söndü, ısıtıcılar kapandı: Avrupalılar, Rusya doğalgazı kapattıktan sonra kış enerji krizine hazırlanıyor

Avrupa bir enerji krizinin sancılarıyla kışa girerken, ofisler daha da soğuyor. Heykeller ve tarihi binalar kararıyor. Fırınlarını ısıtmaya gücü yetmeyen fırıncılar vazgeçmekten bahsediyor, meyve ve sebze yetiştiricileri…

Rus askeri işe alım görevlisi, çağrı üzerine protestolar devam ederken askere alma ofisinde vuruldu

Rus askeri işe alım görevlisi, çağrı üzerine protestolar devam ederken askere alma ofisinde vuruldu

Genç bir adam, Pazartesi günü Sibirya’daki bir askere alma ofisinde bir Rus subayını yakın mesafeden vurdu. Çekimler, askere alma ofislerine yapılan dağınık kundaklama saldırılarının ve Rus şehirlerinde…

Avukat, İtalya'nın ayrı erkek ve kadın oylama hatları için dava açacağını söyledi

Avukat, İtalya’nın ayrı erkek ve kadın oylama hatları için dava açacağını söyledi

İtalya’da bir avukat, ülkenin nadiren kullanılan cinsiyete dayalı oylama sistemi hakkında konuşuyor. İtalya’da dün yapılan ve aşırı sağcı Başbakan Giorgia Meloni’nin seçilmesiyle sonuçlanan seçimlerin ardından avukat ve…

Kyrsten Sinema, Demokratların Senato'da işleri halletmesini zorlaştırmak istiyor

Kyrsten Sinema, Demokratların Senato’da işleri halletmesini zorlaştırmak istiyor

Kyrsten Sinema bir lokantada kırmızı bir bluz içinde. Fotoğraf: Kampanya web sitesi Biseksüel Senatör Kyrsten Sinema (D-AZ) geçtiğimiz günlerde Senato’nun yürütme ve yargı adaylarını onaylamak için 60…

BA.2.75.2 Varyant: 'Centaurus' Aşıları Hakkında Bildiklerimiz

BA.2.75.2 Varyant: ‘Centaurus’ Aşıları Hakkında Bildiklerimiz

SCOVID-19 pandemisi başladığından beri sağlık yetkilileri, virüsü kontrol etmenin önündeki en büyük engelin, virüsün her zamankinden daha bulaşıcı ve tehlikeli biçimlere dönüşme yeteneği olacağı konusunda uyardılar. Alarmları…

bonus veren siteler grandpashabet bahislion imajbet pashagaming reklam ajansı burs özel okul hd film mertcan ermiş livinginatiny.com livinginacontainer.com 1xbet